Держпраці перевірятиме СПД за новим порядком, суди з працівниками

26 серпня 2019 Стане у пригоді для: Підприємці

Новий порядок держконтролю дотримання законодавства про працю, податкова нагадала, що всі первинні документи мають бути українською мовою.

Інспекторам Держпраці знову дозволили перевіряти роботодавців у будь-який час

Кабмін ухвалив новий порядок проведення держконтролю за дотриманням законодавства про працю.

Інспектори Держпраці, як і раніше, зможуть безперешкодно й без повідомлення перевіряти роботодавців, відвідувати будь-які виробничі, службові й адмінприміщення. А ще переглядати документацію, пов'язану з виробничими процесами.

У постанові уточнюється, що перевірки можуть проводитися з урахуванням вимог законодавства про охорону праці.

Нагадаємо, 14.05.2019 р. Шостий апеляційний адмінсуд Києва скасував Порядки здійснення держконтролю та держнагляду за додержанням законодавства про працю (постанова Кабміну № 295).

Як підготуватися до перевірки Держпраці

Коли податкова може вимагати закрити ваш бізнес

Податківці нагадали, що мають право звернутися до суду щодо припинення діяльності ФОПФізична особа — підприємець (пп. 20.1.37 ПКУ). 

Підприємницька діяльність припиняється на підставі рішення суду (абз. 5 ч. 1 ст. 51 ГКУ).

Але реалізувати це право вони можуть, якщо у встановленому законом порядку звернуться до суду про винесення судового рішення (п. 67.2 ПКУ):

  • про припинення діяльності юрособи/ФОП;
  • про скасування держреєстрації припинення юрособи / підприємницької діяльності ФОП;
  • про скасування держреєстрації змін до установчих документів.

Що робити, якщо невчасно зареєстрували книгу обліку

ДФС нагадала підприємцям на загальній системі: зареєструвати першу книгу обліку доходів і витрат треба з дати держреєстрації до дня, коли почали вести госпдіяльність (дати переходу зі спрощеної системи на ЗСЗагальна система оподаткування). 

Зареєстрували книгу невчасно — зобов'язані внести до неї всі записи з дати початку ведення госпдіяльності. Усі дані повинні підтверджуватися первинними документами (консультація в ЗІР, підкатегорія 104.08).

Чи буде штраф за несвоєчасну реєстрацію книги, податківці не уточнили, але нагадали про такі штрафи:

  • під час перевірки ФОП не надав оригінали документів або їхні копії — штраф у 510 грн, у разі повторного порушення — 1020 грн (ст. 121 ПКУ);
  • неведення або неналежне ведення обліку — штраф від 3 до 8 НМДГ (51–136 грн) (ст. 164 КпАП). За повторне порушення протягом року — штраф 85–136 грн.

Витрати на охорону не можна включити до витрат ФОП на ЗС

Податківці роз'яснили: ФОП на загальній системі не може включити до складу документально підтверджених витрат оплату послуг з охорони приміщень.

Перелік витрат, безпосередньо пов'язаних з отриманням доходу ФОП на ЗС, прописаний у п. 177.4 ПКУ, і витрат на охоронні послуги в ньому немає. 

Витрати підприємця на загальній системі

Первинні документи мають бути українською

Податкова нагадала СПД, що українською мовою треба складати первинні документи з обліку доходів, витрат та інших показників, пов'язаних із визначенням об'єктів оподаткування, а також інші документи, пов'язані з обчисленням і сплатою податків і зборів, які СПД зобов'язані пред'являти контролюючим органам.

А якщо документи іноземною мовою — повинні мати автентичний переклад на українську (консультація в ЗІР, підкатегорія 136.07).

Суд із працівником: чому важливо документально оформляти відгули за роботу у вихідний

Експрацівник подав до суду на колишнього роботодавця з вимогою оплатити відпрацьовані вихідні дні.

Але суди трьох інстанцій відмовили йому: адже за роботу у вихідні позивачу надавали інші дні відпочинку, що підтверджує заява самого працівника.

Що встановив суд: у колективному договорі в цього роботодавця передбачено, що робота у святкові, неробочі й вихідні дні оплачується в подвійному розмірі, якщо вона не компенсується іншим часом відпочинку. Робота у вихідний може компенсуватися за згодою сторін іншим днем відпочинку або оплатою в подвійному розмірі.

Як платити за роботу у вихідний

Верховний Суд зазначив, що обов'язкова умова надання іншого дня відпочинку за раніше відпрацьований вихідний день — згода працівника, для чого він подає відповідну заяву, адже примусити відпочивати за роботу у вихідний роботодавець не може.

Наявність у роботодавця заяви від позивача про надання іншого дня відпочинку підтвердила, що права працівника ніхто не порушував. 

Поставте своє запитання

Усі питання

Будьте завжди в курсі

Підпишіться й щотижня отримуйте на пошту свіжі статті про ведення бізнесу
і дайджест з новинами.

Підбірки