Податки з зарплат програмістів можуть знизити, автомат з Рау Раss має бути з РРО

18 березня 2019 Стане у пригоді для: Підприємці

Особливий порядок оподаткування зарплат працівників-програмістів, як отримати довідку про доходи ФОП, вендингові автомати з Pay Pass і РРО та інші новини.

9% ПДФО і 5% ЄСВ для працівників-програмістів

У Верховній Раді зареєстровано законопроект № 10094-1, яким передбачено особливий порядок оподаткування зарплат працівників, що перебувають у трудових відносинах із «суб'єктами індустрії програмної продукції».

Під суб'єктами індустрії програмної продукції маються на увазі компанії, які 70% доходів отримують за видами діяльності, що належать до індустрії програмної продукції.

Щоб користуватися податковими привілеями, слід отримати статус суб'єкта індустрії програмної продукції. Для цього треба подати до податкової заяву про реєстрацію таким суб'єктом, фінансову звітність і копії первинних документів, які дають право на цей статус.

Податкова може провести позапланову документальну перевірку й за її підсумками відмовити або дати добро на отримання статусу суб'єкта індустрії програмної продукції.

Що зі зниженими ставками ПДФОПодаток на доходи фізичних осіб і ЄСВЄдиний соціальний внесок? Пропонується до 1 січня 2025 року встановити розмір:

ПДФО — 9% від зарплати або інших доходів, які роботодавець виплачує працівникам-програмістам, посади яких відповідають підкласу 2132 за Класифікатором професій (ДК 003:2010). Якщо в компанії є працівники інших професій, їхні зарплати оподатковуються ПДФО на загальних підставах, за ставкою 18%.

Але сума ПДФО із місячного доходу програміста за ставкою 9% не може бути менше податку, обчисленого за ставкою 18% із двократного розміру мінімалки, у 2019 році це 1502 грн (4173 грн × 2 × 18%).

ЄСВ — 5% від зарплати таких працівників. Але розмір збору для таких працівників не може бути меншим від ЄСВ за ставкою 22% із двох мінімалок, у 2019 році це 1836,12 грн. І не більше від ЄСВ, який розраховується за ставкою 22% від максимальної бази нарахування ЄСВ — 15 мінімальних зарплат (13770,90 грн). Тобто щоб платити ЄСВ за ставкою 5%, зарплата працівника має бути мінімум 37 тис. грн у 2019 році

Раніше був зареєстрований законопроект, у якому запропоновано ввести 5-у групу єдиного податку спеціально для IT-підприємців.

Як оскаржити податкову вимогу

Якщо отримали податкову вимогу від ДФС, її можна оскаржити в адміністративному або судовому порядку. Сказано в консультації в ЗІРЗагальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс податкової, підкатегорія 133.01.

Вважаєте, що рішення суперечить законодавству чи виходить за рамки повноважень контролюючого органу, — зверніться в ДФС зі скаргою про перегляд рішення. Зробити це слід протягом 10 робочих днів після ​​отримання вимоги.

Рішення, яке ДФС ухвалить після розгляду скарги, вважатиметься остаточним, його не можна оскаржити в адміністративному порядку, але можна в суді.

Оскаржене в суді рішення не підлягає адміністративному оскарженню.

Довідка про доходи підприємця

Підприємці на єдиному податку й загальній системі можуть направити запит на отримання довідки про доходи в довільній формі через кабінет платника. Перейдіть у пункт меню «Листування з ДФС» і сформуйте довідку про доходи в довільній формі. Відповідь від податкової отримаєте не пізніше ніж через місяць після відправлення запиту (консультація в ЗІР, підкатегорія 140.03).

Документи можна зберігати в електронному вигляді

Податківці дійшли висновку, що при дотриманні Законів «Про електронні документи та електронний документообіг» і «Про електронний цифровий підпис» і норм ПКУ щодо подання електронної звітності немає підстав для заборони платникам податків формувати й зберігати документи в електронному вигляді, ІПКІндивідуальна податкова консультація. від 06.03.2019 р. № 913/6/99-99-15-02-02-15/ІПК.

Вендингові автомати з Рау Раss повинні видавати чек РРО

Якщо використовуєте вендинговий автомат із продажу товарів і послуг із можливістю розрахунку за безконтактною технологією Рау Раss, такий пристрій має бути фіскалізований. Про це сказано в ІПК від 05.03.2019 р. № 902/6/99-99-14-05-01-15/ІПК.

Податківці дійшли висновку, що вбудований електронний контрольно-касовий реєстратор — це РРОРеєстратор розрахункових операцій (касовий апарат)., який забезпечує фіскальні функції в складі ПТК самообслуговування та автоматів (ст. 2 ЗУ № 265).

РРО: кому використовувати і як зареєструвати

Коли єдинникам-посередникам треба використовувати РРО

ФОП-єдинники, які продають товари за договорами комісії, зобов'язані використовувати РРО, коли розмір виручки протягом календарного року перевищить 1 млн грн. Про це сказано в ІПК від 07.03.2019 р № 952/М/99-99-14-05-01-14/ІПК

Нагадаємо, що згідно з роз'ясненнями податківців єдинники-посередники вказують у книзі обліку доходів усю суму посередницької угоди, до перерахування суми другій стороні договору, а от у декларацію переносять лише свою винагороду.

Безоплатна послуга для ФОП на ЗС

Податківці роз'яснили ситуацію: якщо підприємцю на загальній системі надали безоплатну послугу з перевезення, він має включити в оподатковуваний дохід вартість безоплатно отриманих послуг за ціною не нижче звичайної на дату їх отримання.

Звичайна ціна — це ціна, визначена сторонами договору, зазвичай відповідає рівню ринкових цін, якщо не доведено зворотне (пп. 14.1.71 ПКУ).

Роз'яснення про трудовий розпорядок у роботодавців-підприємців

Держпраці роз'яснила, що підприємець, як і інші роботодавці, повинен розробляти правила внутрішнього трудового розпорядку. А їх відсутність вважається порушенням трудового законодавства. За це можуть оштрафувати за ст. 265 КЗпП на одну мінімальну зарплату — 4173 грн, а ще передбачена адмінвідповідальність за ст. 41 КУпАП.

Коли невиконання роботи не вважається порушенням трудової дисципліни

Держпраці нагадала: за невиконання або неналежне виконання трудових обов'язків до працівників застосовується дисциплінарне стягнення — догана або звільнення.

Дисциплінарне стягнення не можна застосувати за відмову працівника від виконання роботи, якщо:

  • робота не передбачена в трудовому договорі (ст. 31 КЗпП);
  • виникла виробнича ситуація, небезпечна для життя або здоров'я, — працівник має право відмовитися від дорученої йому роботи (ст. 153 КЗпП);
  • від працівника вимагають виконати роботу, до якої його залучати заборонено. Це робота вночі або понаднормова робота для вагітних, жінок із дітьми до 3 років, неповнолітніх (ст.ст. 55, 63 КЗпП).

Звільняти за дисциплінарний проступок працівника не можна, але є ситуації-винятки:

  • систематичне невиконання обов'язків без поважних причин, якщо раніше до працівника вже застосовували заходи дисциплінарного чи громадського стягнення (п. 3 ст. 40 КЗпП);
  • прогул (у т. ч. відсутність на роботі більше 3 годин) без поважних причин (п. 4 ст. 40 КЗпП);
  • працівник прийшов на роботу п'яний, у стані наркотичного або токсичного сп'яніння (п. 7 ст. 40 КЗпП);
  • розкрадання майна роботодавця (п. 8 ст. 40 КЗпП). 

Що робити, якщо працівник не хоче йти у відпустку

Держпраці роз'яснила, що якщо працівник відмовляється використовувати належну йому щорічну відпустку, роботодавець має право без заяви працівника видати наказ про надання йому відпустки в межах, установлених графіком відпусток. 

А оскільки працівники зобов'язані вчасно й точно виконувати розпорядження (накази) роботодавця (ст. 139 КЗпП), за невиконання можна притягти до дисциплінарної відповідальності.

При цьому за бажанням працівника частину щорічної відпустки можна замінити грошовою компенсацією, але тривалість фактично використаної працівником частини щорічної відпустки не може бути менше 24 календарних днів.

Щорічна відпустка працівника підприємця

На думку Держпраці, якщо працівник не хоче йти в щорічну відпустку на 30 календарних днів, йому один раз протягом двох років підряд можна виплатити грошову компенсацію за невикористану частину щорічної відпустки — 6 календарних днів.

Строків давності, після яких працівник втрачає право на щорічні відпустки, нема, як нема й заборони на використання щорічної відпустки за попередні роки, яка не була вчасно надана. А при звільненні слід виплатити компенсацію за всі невикористані дні щорічних відпусток. 

Поставте своє запитання

Усі питання

Будьте завжди в курсі

Підпишіться й щотижня отримуйте на пошту свіжі статті про ведення бізнесу
і дайджест з новинами.

Підбірки