Раптові перевірки Держпраці незаконні, закон про мову і ФОП

19 травня 2019 Стане у пригоді для: Підприємці

Суд визнав перевірки Держпраці без попередження незаконними, що треба знати підприємцю про мовний закон, продавців оформлюють за трудовим договором.

Перевірки роботодавців без попередження визнали незаконними

Апеляційний адміністративний суд визнав недійсною постанову Кабміну № 295 «Про деякі питання реалізації статті 259 КЗпП та статті 34 ЗУ «Про місцеве самоврядування в Україні».

Згідно з цією постановою Кабміну, перевіряючі Держпраці можуть без попередження навідуватися до роботодавців з інспекційними відвідуваннями, з метою знайти неоформлених працівників.

Це не стосується планових перевірок, коли СПД включений у план, і позапланових перевірок — їх мають проводити відповідно до ЗУ № 877-V.

Хто може перевірити діяльність підприємця

Постанова суду від 14.05.2019 р. у судовій справі № 826/8917/17 набула чинності 14.05.2019 р. 

Закон про мову: що треба знати ФОП

16 травня ЗУ «Про забезпечення функціонування української мови як державної» був опублікований в офіційному виданні парламенту «Голос України» і набуде чинності 16 липня.

Так, згідно із законом сайти й сторінки в соцмережах українських компаній, які продають товари в Україні, мають бути українською мовою й завантажуватися українською за замовчуванням (ст. 27 № 2704). Інші мовні версії сайту допустимі.

Мова, якою СПД має обслуговувати клієнтів, мова інформації про товари й послуги, яку надають клієнтам, — державна (п. 1 ст. 30 № 2704). Інтернет-магазини, зареєстровані в Україні, зобов'язані українською мовою надавати інформацію про товари й комерційну інформацію, йдеться про рекламні повідомлення. Щоправда, дозволяється, щоб на прохання клієнта обслуговування відбувалося зручною для нього мовою (ст. 30 № 2704).

Перекласти сайти й сторінки в соцмережах треба встигнути протягом 18 місяців після набрання чинності законом.

Щодо мови користувацького інтерфейсу комп'ютерних програм, його треба встигнути перекласти протягом трьох років із дати набрання чинності законом.

Укладати трудові договори зі співробітниками треба державною мовою, але можливе використання перекладу договору (ст. 20 ЗУ № 2704).

Як вносити готівку на рахунок

ДФСДержавна фіскальна служба роз'яснила єдинникам: гроші, які надходять на рахунок ФОПФізична особа — підприємець, треба включати в дохід. Але якщо вносите на рахунок готівкову виручку, яку вже відобразили в книзі, у призначенні платежу треба писати «виручка за період», щоб не включати цю суму в дохід повторно (ІПКІндивідуальна податкова консультація. від 07.05.2019 р. № 1995/6/99-99-13-02-03-15/ІПК).

Як правильно поповнювати підприємницький рахунок

Виплати звільненому за власним бажанням

Держпраці роз'яснила, що при звільненні за власним бажанням працівнику треба виплатити: зарплату за фактично відпрацьований час, включно з днем звільнення, компенсацію за невикористані дні відпустки та, можливо, вихідну допомогу.

На вихідну допомогу працівник може розраховувати, якщо роботодавець порушив законодавство або умови трудового чи колективного договору. Мінімальний розмір допомоги буде не менше тримісячного середнього заробітку. Або в розмірі суми, передбаченої колективним договором.

Перед виплатою працівнику треба письмово повідомити, скільки грошей він отримає при звільненні.

Як правильно звільнити працівника

Якщо не розрахуєтеся з працівником у день звільнення, треба буде виплатити ще й середній заробіток працівника за весь час затримки до дня фактичного розрахунку включно.

Якщо працівник не згоден із сумою до виплати й виник спір, ви маєте виплатити відшкодування в тому випадку, якщо спір вирішений на користь працівника. Якщо спір вирішений на його користь частково, розмір відшкодування за час затримки визначає орган, який виносить рішення у спорі.

За порушення строків виплати — санкція в розмірі мінімалки — 4173 грн і адмінвідповідальність. 

Продавців треба оформляти за трудовим договором

Продавці не можуть виконувати свої обов'язки за договорами ЦПХ, із ними слід укладати трудові договори.

Так, перевіряючі Держпраці виявили, що підприємці тривалий період використовували найману працю продавців на торгових точках, але оформлені вони були за договорами підряду. Інспектори оштрафували ФОПФізична особа — підприємець на 125190 грн за кожного неоформленого працівника, а Черкаський окружний адмінсуд підтвердив правомірність дій інспекторів.

ДФС просить не забувати повідомляти її про нових працівників

Податківці нагадали роботодавцям, щоб ті не забували повідомляти їм, коли приймають на роботу нових співробітників, до того, як вони приступлять до роботи.

Повідомлення подають, якщо укладають безстрокові трудові договори й термінові, тобто на певний строк.

Як підприємцю оформити працівника

Подати повідомлення треба в податкову, де перебуваєте на обліку, особисто або відправити представника, онлайн, на папері з електронною копією й лише на папері, якщо трудові договори укладені не більше ніж із п'ятьма особами.

Поставте своє запитання

Усі питання

Будьте завжди в курсі

Підпишіться й щотижня отримуйте на пошту свіжі статті про ведення бізнесу
і дайджест з новинами.

Підбірки