Повідомлення в податкову про прийняття працівника

27 серпня 2019 Стане у пригоді для: Підприємці

До того, як співробітник приступить до роботи, ви маєте повідомити податкову, що з'явився новий працівник.

Підписати трудовий договір із людиною й видати наказ про прийняття на роботу — недостатньо, треба проінформувати про працівника податкову.

Якщо в трудовому договорі й наказі зазначено, що особа приступить до роботи з 2 вересня, граничний строк подання повідомлення — 30 серпня. 

Куди й як подати повідомлення

Повідомлення про прийняття на роботу співробітника підприємець подає до податкової, де перебуває на обліку.

Заповнити його можна на папері або онлайн через кабінет платника, якщо є електронний підпис. У розділі «Заяви, запити для отримання інформації» виберіть поточний місяць, «всі» і на четвертій сторінці форму № F3001001.

Якщо на дату формування повідомлення уклали трудові договори максимум із п'ятьма працівниками, повідомлення подаєте в паперовому вигляді, незалежно від кількості працівників, які вже працюють у вас. 

А от надіслати повідомлення поштою не можна.

Що писати в повідомленні

  1. РНОКППРеєстраційний номер облікової картки платника податків і ПІБ підприємця та працівника. Якщо податкового номера немає — серію й номер паспорта, якщо є відмітка про сплату податків за паспортом.
  2. Відмітку: «початкове».
  3. Категорію працівника: «1» — це працівники, які трудитимуться у вас на основному місці роботи з трудовою книжкою; «2» — без трудової, якщо працівник — сумісник, зовнішній чи внутрішній.
  4. Дату й номер наказу про прийняття на роботу й дату, коли особа приступить до роботи.

Після таблиці вкажіть дату формування повідомлення, зазвичай це день, у який подаєте документ, і кількість заповнених рядків на аркуші, на той випадок, якщо подаєте повідомлення за кількома працівниками відразу й дані на одному аркуші не вміщаються.

На що звернути увагу: важливо, щоби збігалися дати початку роботи в повідомленні, трудовому договорі й наказі про прийняття на роботу.

Якщо наробили помилок

Помилки треба виправити: подаєте до ДФС два повідомлення: одне — з відміткою «скасовуюче», з неправильними даними, друге — «початкове», із правильними (лист Мінсоцполітики № 1336).

Якщо працівник роздумав приступати до роботи, а повідомлення до податкової ви подали, скасувати його можна, подавши «скасовуюче» про розірвання трудового договору, який ще не набув чинності. Окремим наказом також треба скасувати наказ про прийняття на роботу.

Податкова не штрафує за надання уточнюючої інформації.

Якщо не подали повідомлення

Іноді підприємці вирішують схитрувати й підписують трудові договори з працівниками без дати, повідомлення до податкової не подають і під час перевірки намагаються підсунути їх контролерам.

Однак ця схема не працює. Не повідомили ДФС, що прийняли людину на роботу, — для перевіряючих це неоформлений працівник. Держпраці може оштрафувати за це на 30 мінімалок, це 125190 грн у 2019 році.

Якщо забули подати в податкову повідомлення, що прийняли працівника, вас оштрафують на 510–1700 грн. Ще буде фінансовий штраф — 4173 грн (абз. 5 ч. 2 ст. 265 КЗпП). Його накладає інспектор Держпраці, а розмір визначає суд на підставі протоколу інспектора.

Поставте своє запитання

Усі питання

Будьте завжди в курсі

Підпишіться й щотижня отримуйте на пошту свіжі статті про ведення бізнесу
і дайджест з новинами.

Підбірки