Як оподатковується дохід сумісників

31 січня 2024

У даному матеріалі ми розберемось в нюансах оподаткування ПДФО і ВЗ щодо працівників, які працюють за сумісництвом. Відповімо на запитання про те, чи сумісник може використовувати податкову соціальну пільгу. Обговоримо особливості нарахування ЄСВ на зарплату сумісникам та визначимо, коли щодо таких працівників слід виконувати вимогу щодо сплати ЄСВ із мінімалки.

Для початку слід зазначити, що деякі особливості щодо обкладення ПДФОПодаток на доходи фізичних осіб і ВЗВійськовий збір, а також нарахування ЄСВЄдиний соціальний внесок стоять залежно від того, щодо якого сумісника відбувається даний комплекс маніпуляцій, - до внутрішнього або зовнішнього. Щодо внутрішнього сумісництва працівник працює за основним місцем роботи та за сумісництвом на одній і тій самій роботі, а по зовнішньому – роботодавці різні. Залежно від цього статусу працівника відрізняється застосування нормативки до кожного окремого випадку.

Обкладення ПДФО та ВЗ

Зовнішні сумісники

Обкладення податком відбувається за стандартними правилами, а саме ПДФО – 18% та ВЗ – 1,5%. Тобто так само, як і дохід співробітників з основного штату.

Для сумісників не встановлюється жодних обмежень щодо використання податкової соціальної пільги (далі ПСП) (див. пп. 164.6, 169.1 ПКУ). Проте працівник має право користування ПСП лише за одним місцем нарахування зарплати (див. п.п. 169.2.1 ПКУ). За даними причин, якщо сумісник вже використовує ПСП за основним місцем працевлаштування, то за сумісництвом це вже неможливо і незаконно.

Право вибору використання ПСП має сам працівник (п.п. 169.2.2 ПКУ).

Важливо знати! При використанні ПСП до зарплати за зовнішнім сумісництвом величина доходу за основним місцем роботи не впливає.

Якщо працівник використав ПСП по двох місцях працевлаштування? А саме вчинив порушення її використання. Недоплата ПДФО та штраф стягуватимуться із самого працівника. Таким чином, роботодавець не зазнає жодних додаткових витрат за обман працівника.

Внутрішній сумісники

Тут нормативне регулювання щось інше

ПДФО – 18% та ВЗ – 1,5% потрібно утримувати із загальної суми зарплати співробітника, яка була виплачена одним роботодавцем одночасно та по двох місцях роботи.

Щодо залучення ПСП. У п.169.1 ПКУ вказується, що фізособа має можливість зменшення величини загального щомісячного оподатковуваного доходу, який був отриманим від одного роботодавця у формі зарплати, на величину ПСП. Якого висновку приходимо?

Важливо знати! Якщо співробітник має статус внутрішнього сумісника, то при використанні ПСП необхідно врахувати загальний дохід, який був нарахований одним роботодавцем за обома трудовими угодами.

Саме подібну загальну величину зарплати потрібно піддавати в порівнянні з максимальним обсягом доходу, що передбачає право на ПСП. Якщо загальна сума зарплати завищить максимальний розмір доходу, то ПСП використовувати не слід, якщо нижче, то потрібно.

ЄСВ із МЗП

Вимога про нарахування ЄСВ з мінімалки встановлюється для роботодавця, який виплачує дохід фізособам із джерел за основним місцем роботи, на які нараховується ЄСВ – 22% (абзаци перший, другий ч. 5 ст. 8 Закону № 2464).

Важливо знати! Якщо співробітник вважається зовнішнім сумісником, то ЄСВ необхідно виплачувати з фактичної бази нарахування ЄСВ. Вимоги про сплату ЄСВ з мінімалки виконувати не потрібно. При цьому не має вирішального значення, нараховано або начислено дохід за основним місцем роботи.

Якщо працівник має статус внутрішнього сумісника за одним місцем роботи, слід виконувати вимогу про сплату ЄСВ з мінімалки. Звичайно, за умови застосування ставки ЄСВ – 22%. Так як у такому разі роботодавець нараховуватиме доходи з джерел за основним місцем. За таких обставин ср. 0113155600 порівнюється із загальною базою нарахування ЄСВ працівникові за місяць.

У її обсяг входитимуть усі виплати, нараховані працівнику, як у основному місцю, і за внутрішньому сумісництву. З цим погоджуються і фіскали о 201.04.01 БЗ. Якщо подібна загальна база для нарахування ЄСВ буде нижчою за мінімалку, то на різницю слід донарахувати ЄСВ.Чи слід виконати вимогу про сплату ЄСВ з мінімалки на місяць, коли змінився статус працівника з основного на сумісника (або у зворотний бік) через звільнення? – Ні.

Якщо працівник працює в одного роботодавця частину місяця за основним місцем, а частина сумісником, то ЄСВ потрібно нарахувати на фактичну базу нарахування ЄСВ. Однак за основним місцем працевлаштування дане застереження немає необхідності дотримуватись у місяці прийому/звільнення співробітника, при не відпрацюванні всіх робочих днів у подібному місяці згідно з графіком роботи (див. п. 6 ч. 2 розд. ІІІ Інструкції, завізованої наказом Мінфіну від 20.04.2015 No 449).

Максимальна база ЄСВ

Тут слід робити аналогічні дії з випадком щодо сплати ЄСВ з мінімалки.

Якщо у вас зовнішній сумісник, слід порівняти максимальну базу нарахування ЄСВ з фактичною, визначеною роботодавцем за сумісництвом. У 2023 році максимальна база сягала 100 500 грн. (6700 х 15).

Якщо ж у вас внутрішній сумісник, то для визначення максимальної бази нарахування ЄСВ слід порівняти загальний дохід, який нараховувався тим самим роботодавцем по обох місцях (за основним і сумісництвом).

У разі входження величини нарахованого доходу до бази для нарахування ЄСВ буде перевищення граничної бази, ЄСВ потрібно сплачувати з максимальної бази.

Податкові перевірки підприємців стосовно оформлення трудових відносин з працівниками: виявлення порушників, розмір штрафів


Із сумісниками завжди було складно, особливо щодо податкової соціальної пільги. Проте слід, що її неправильне, незаконне застосування несе відповідальності саме працівник у індивідуальному порядку.

Питання досить прозоре, і його рішення здебільшого залежить від статусу сумісника – внутрішнього чи зовнішнього. Залежно від цього слід нараховувати певну величину ЄСВ, а також ПДФО – 18% та ВЗ – 1,5%.

 

Вперше швидкі банківські кредити для бізнесу онлайн

Подати заявку

Поставте своє запитання

Усі питання

Будьте завжди в курсі

Підпишіться й щотижня отримуйте на пошту свіжі статті про ведення бізнесу
і дайджест з новинами.

Підбірки